Підземний паркінг
Підземний паркінг
Закритий внутрішній двір
Закритий внутрішній двір
місце розташування
місце розташування
Безпека
Безпека
комерційні площі
комерційні площі
Власна експлуатуюча організація
Власна експлуатуюча організація

Підземний паркінг

Група компаній Greenville дбає про безпеку вашого авто

Підземний паркінг, збудований за останніми досягненнями інженерії, створить для мешканців зручні і надійні умови для зберігання власного автотранспорту різного класу та габаритів, дозволить власникам авто не турбуватись про їх збереженість, а система відео охорони подбає про їх безпеку. У підземному паркінгу до вибору клієнта пропонується:

 • Паркомісце
 • Гаражний бокс
 • Господарське приміщення

Закритий внутрішній Двір

Спокій та затишок у власному дворі

Головною перевагою ЖК “Місто Трав” є закритий внутрішній двір, який створює відчуття віддаленості від шумного міста, безпеки та спокою, ніби ви відпочиваєте на природі. Основним елементом безпеки є повне обмеження доступу авто у двір. Внутрішня територія  буде оснащений зонами відпочинку:

 • дитячим майданчиком
 • спортивним майданчиком
 • зоною для вигулу собак
 • цілодобовим вільним доступом до WI FI

Місце Розташування

Група компаній Greenville дбайливо добирав місце розташування

ЖК “Місто трав” знаходиться поруч однієї з головних транспортних артерій Львова, на вул. Кульпарківській в 15 хвилинах від історичного центру міста. Таке його розташування зумовило прекрасне транспортне сполучення. Ряд маршрутних таксі та тролейбусів забезпечуватимуть мешканцям можливість швидко добратися у будь-яку точку Львова.

Безпека

Група компаній Greenville дбає про безпеку та спокій своїх мешканців

Житловий комплекс «Місто Трав» будується  з урахуванням безпеки мешканців. Для того щоб жителі відчували себе захищеними та в безпеці, на території комплексу буде працювати  Єдиний центр відео-спостереження та моніторингу. Даний Центр включає в себе систему камер відео-нагляду по всьому периметру з метою забезпечення безпеки Житлового комплексу. До його складу входить понад 40 найновіших цифрових IP-камер , зйомка яких відбувається в HD-якості. Основна частина камер направлена на вхід та вихід з кожного під`їзду, а режим нічного бачення дозволить бачити найважливіші деталі навіть у темну пору доби. Особливістю системи відео-нагляду є купольна відеокамера, яка покриває оглядом увесь двір Житлового комплексу Місто Трав.

Комерційні Площі

ЖК "Місто Трав" передбачає ряд комерційних площ
Житловий комплекс «Місто трав» це нове краще життя з комфортом, це задоволення потреб нових мешканців. Саме тому в нашому комплексі передбачений ряд комерційних приміщень, які можуть стати чудовим стартом для Вашого бізнесу. Приміщення різної площі, з можливістю самостійного вибору розташування внутрішніх перегородок та дизайну, великий простір для ваших ідей. Приміщення пристосовані для офісів, продуктових та промислових магазинів, аптеки, фітнес-залу, майстерні одягу чи взуття, салону краси та інших цільових призначень. Наші переваги:
 • Близькість до центру міста – 15 хв.
 •  Приміщення фасадні, з прямим чи боковим виходом на одну    з головних артерій міста вул. Кульпарківську.
 • Широкі та великі вікна – вітрини
 • Спеціально відведене місце для вивіски
 • Багатоквартирний комплекс – а значить велика кількість потенційних клієнтів

Власна експлуатуюча організація

Власна експлуатуюча організація забезпечує якісне обслуговування житлового комплексу, слідкує за чистотою прибудинкової території та під’їздами (прибирання здійснюється щоденно).